Wkładki do uszu ograniczające uciążliwości związane ze zmianą ciśnienia powietrza podczas startów i lądowań samolotów. Dodatkowo zapewniają ochronę przed hałasem z otoczenia. Zabezpieczenie przed zmianą ciśnienia w kabinie samolotu regulowane jest przez filtr ciśnieniowy ochraniający błonę bębenkowa i ucho środkowego przed niekorzystnymi zmianami ciśnienia. Wkładki są wielorazowego użytku, łatwe w czyszczeniu – wystarczy po użyciu przemyć wkładki ciepłą wodą. Wykonane są z elastycznego materiału. W zestawie trwałe i solidne opakowanie transportowe. 

Zatyczki do uszu dla amatorów sportów wodnych chroniące przewód słuchowy zewnętrzny przed wnikaniem wody. Wkładki są wielorazowego użytku, łatwe w czyszczeniu – wystarczy po użyciu przemyć wkładki ciepłą wodą. Wykonane są z elastycznego materiału, bardzo dobrze dopasowujące się do kształtu przewodu słuchowego. W zestawie trwałe i solidne opakowanie transportowe. 

Zatyczki pozwalają na korzystanie z kapieli i zabaw w wodzie u dzieci po założeniu dreników usznych w przypadkach przewlekłych stanach zapalnych ucha środkowego. W takim przypadku należy stosować się do zaleceń lekarskich.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

trzy × 4 =

   32 506 50 85